Aktualności

Strona 1 z 2  > >>

Kiedyś szczytem mody było dobranie torby do koloru butów, a teraz ten trend przeniósł się na makijaż. Dokładnie to na usta i dłonie. W tym sezonie dobiera się kolor lakieru do paznokci do koloru ust ew. makijażu na oku. Wypowiedź:  Ewa Wrzesińska, Współwłaścicielka i Dyrektor ds. Marketingu i Wdrożeń w VIPERA COSMETICS.
- W tym sezonie makijaż karnawałowy opiera się na stylu retro. Wracamy do gwiazd takich jak Marilyn Monroe czy Sophii Loren. W makijażu stawiamy na oko, a dokładniej kreskę, która może być czarna lub też w innym kolorze – mówi newsrm.tv Ewa Wrzesińska, współwłaścicielka i dyrektor ds. marketingu i wdrożeń w Vipera Cosmetics.
Z przyjemnością informujemy, że Firma Vipera Cosmetics udokumentowała na światowym forum swoją profesjonalność i stosowanie wysokich standardów w procesie realizacji produkcji – od zaopatrzenia w surowce, poprzez magazynowanie, produkcję, pakowanie, znakowanie, aż do składowania i dystrybucji wyrobów gotowych. W listopadzie 2015 r. otrzymaliśmy CERTYFIKAT Dobrej Praktyki Produkcyjnej ISO 22716.

W karnawale będziemy uwodzić spojrzeniem lub czerwienią ust. Czarować mieniącym się tysiącem iskierek makijażem z teatralnym wręcz wachlarzem rzęs. W tym sezonie karnawałowy makijaż pełen jest kontrastów, zmysłowych czerwieni i romantycznego, rozświetlacza w delikatnym różu lub złocie. Modny będzie wyrazisty makijaż z akcentem na oczy i usta, jak i wieczorowy makijaż w stylu „Make Up - no Make Up”.

Vipera, jeden z pierwszych producentów kosmetyków kolorowych w Polsce, ustanowiła właśnie nową strategię dotyczącą rozwoju firmy. W planach są nowe lokalizacje, koncepty sklepów, rynki. Producent kosmetyków z Piaseczna planuje ekspansję i odbudowę swojej pozycji w kraju. Przede wszystkim jednak kontynuuje rozwój za granicą.

Czerwona szminka jest ponadczasowym, klasycznym kosmetykiem. Potrafi dodać kobiecie uroku i seksapilu, ale źle dobrana może sprawić, że będzie wyglądała po prostu źle.  
Kto, i jak może nosić czerwoną szminkę? – Wypowiedź:  Ewa Wrzesińska, Współwłaścicielka i Dyrektor ds. Marketingu i Wdrożeń w VIPERA COSMETICS.
Kosmetyki VIPERA COSMETICS obecne są w 40 krajach  o różniących się klimatach i kulturach. Aktualnie firma wzmacnia  swoją pozycję wśród klientów Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Do firmowych stoisk sprzedaży w ekskluzywnych galeriach takich miast, jak: Dubai, Sharjah Sahara, Abudbhabi, Al Ain i Ajman dołączyło również miasto Fujairah (Fujairah City Centre).
Klientki Vipera Cosmetics mogą już korzystać z programu lojalnościowego i promocji przy użyciu telefonów komórkowych. To efekt współpracy, jaką znany producent kosmetyków kolorowych nawiązał z TapOn – systemem do budowania i zarządzania relacjami z klientem.

Modułowy System Magnetyczny - MAGNETIC PLAY ZONE w aranżacji Open Concept z produktami Premium to rewolucja na rynku kosmetyków kolorowych oraz w damskich kosmetyczkach, którą doceniono i nagrodzono godłem JAKOŚĆ ROKU 2013.

Vipera Cosmetics, członek Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, w programie charytatywnym "Look Good... Feel Better" skierowanym do kobiet w trakcie leczenia onkologicznego. 
 

W ramach Programu „Piękniejsze Życie”  wykwalifikowana grupa wolontariuszy w Polsce organizuje bezpłatne warsztaty z pielęgnacji i makijażu dla pacjentek onkologicznych. W czasie praktycznych szkoleń zawodowe kosmetyczki i wizażystki dzielą się z kursantkami tajnikami pielęgnacji skóry i wizażu, dzięki którym można zamaskować lub pokonać uboczne efekty leczenia. Pacjentki odzyskują nawilżoną, zdrową cerę, powabny rysunek ust,  brwi oraz oprawę oczu i piękne, kobiece spojrzenie.

Magnetic Play Zone © copyright by: 2013 VIPERA Sp. z o.o. Sp. K. | Design: sayz.pl | Kolory kosmetyków na stronie www mogą nie odzwierciedlać rzeczywistych barw