Aktualności

Być jak Marilyn Monroe

- W tym sezonie makijaż karnawałowy opiera się na stylu retro. Wracamy do gwiazd takich jak Marilyn Monroe czy Sophii Loren. W makijażu stawiamy na oko, a dokładniej kreskę, która może być czarna lub też w innym kolorze – mówi newsrm.tv Ewa Wrzesińska, współwłaścicielka i dyrektor ds. marketingu i wdrożeń w Vipera Cosmetics.

Druga propozycja to mocne, wieczorowe Smoky Eyes. W tym sezonie odchodzimy od czystej klasyki – już nie tylko czerń, ale także granat i kobalt królować będą w tym stylu makijażu oka. A co frapujące – w karnawale możemy poszaleć z brokatem. Czarujemy makijażem mieniącym się tysiącem iskierek, uzupełnionym teatralnym wachlarzem pięknych rzęs w rozmiarze XXL, bo to również najmodniejszy efekt w tym sezonie.
Rzęsy muszą być widoczne – sztuczne rzęsy i kępki są jak najbardziej wskazane.To drapieżny, ale zdecydowanie kobiecy i efektowny makijaż.

Cały wywiad dostępny jest w linku: http://newsrm.tv/byc-jak-marilyn-monroe/

Dodano: sty 27, 2016

Magnetic Play Zone © copyright by: 2013 VIPERA Sp. z o.o. Sp. K. | Design: sayz.pl | Kolory kosmetyków na stronie www mogą nie odzwierciedlać rzeczywistych barw