Aktualności

VIPERA COSMETICS – ekspansja w Zjednoczonych Emiratach Arabskich trwa!

Kosmetyki VIPERA COSMETICS obecne są w 40 krajach  o różniących się klimatach i kulturach. Aktualnie firma wzmacnia  swoją pozycję wśród klientów Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Do firmowych stoisk sprzedaży w ekskluzywnych galeriach takich miast, jak: Dubai, Sharjah Sahara, Abudbhabi, Al Ain i Ajman dołączyło również miasto Fujairah (Fujairah City Centre).

Fujairah to jedyny Emirat wschodniego wybrzeża, w którym nie znajdziemy kawałka piaskowej pustyni i ani kropli ropy. Fujairah stawia na turystykę i posiada własne międzynarodowe lotnisko.            W nowoczesnej części miasta znajdują się banki, urzędy oraz siedziby międzynarodowych firm czyli ogromna przestrzeń i potencjał do działania również dla producentów kosmetyków kolorowych.   Ale należy pamiętać, że poza wymagającymi klientami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jeszcze bardziej wymagający jest klimat.

-„ Wysyłane do gorących krajów produkty wylewane, takie jak szminki, róże w kremie czy korektory w sztyfcie, wymagają dedykowanej receptury i  innego utwardzenia niż dla europejskich krajów. Stoiska w Arabii Saudyjskiej, Emiratach, Jemenie czy Omanie znajdują się non stop w klimatyzowanych pomieszczeniach, bo na zewnątrz panuje bardzo wysoka temperatura, sięgająca nawet +60 stopni C. Aby walory naszych kosmetyków nie podupadły w ekstremalnych warunkach, poddawane są wszechstronnym testom, zanim trafią do rąk naszych, nie tylko arabskich, klientek.
Muzułmanki lubią suty makijaż, ale pod burką trudno zachować go w dobrym stanie. Dlatego też najchętniej kupują matowe, wodoodporne, lepiej trzymające się skóry produkty VIPERY, które nie tylko upiększają, ale są w stanie  pielęgnować i chronić cerę.
Dla takich krajów, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie produkujemy również dedykowane temu regionowi kolory/odcienie kosmetyków do wyrównywania i ujednolicania kłopotliwej skóry twarzy.
Oczywiście w tych temperaturach niezbędny jest FIXATIVE  czyli utrwalacz makijażu.”
- mówi Ewa Wrzesińska, Współwłaścicielka i Dyrektor ds. Marketingu i Wdrożeń w firmie VIPERA COSMETICS.

Cały wywiad dostępny jest w linku: http://businesswomanlife.pl/vipera-cosmetics-ekspansja-w-zjednoczonych-emiratach-arabskich-trwa/

Dodano: wrz 1, 2015

Magnetic Play Zone © copyright by: 2013 VIPERA Sp. z o.o. Sp. K. | Design: sayz.pl | Kolory kosmetyków na stronie www mogą nie odzwierciedlać rzeczywistych barw