Aktualności

Magnetyczna VIPERA z godłem JAKOŚĆ ROKU 2013

Z okazji jubileuszu 25-lecia działalności, firma VIPERA COSMETICS wprowadziła w tym roku do sprzedaży szeroką pulę fascynujących kosmetyków w prekursorskim systemie - MAGNETIC PLAY ZONE. Modułowy System Magnetyczny - MAGNETIC PLAY ZONE w aranżacji Open Concept z produktami Premium to rewolucja na rynku kosmetyków kolorowych oraz w damskich kosmetyczkach, którą doceniono i nagrodzono godłem JAKOŚĆ ROKU 2013.

 „Jakość Roku" to największy, projakościowy konkurs w Polsce. Organizowany jest co roku we współpracy z czołowymi dziennikami opiniotwórczymi tj.:  "Rzeczpospolita" i "Dziennik Gazeta Prawna" oraz Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

 KOSMETYCZKA BEZ KOSMETYCZKI

MAGNETIC PLAY ZONE pozwala na kompletowanie kosmetyczki – bez kosmetyczki. To przełom na rynku kosmetyków kolorowych. Za pomocą magnesów można dowolnie komponować i kompletować kosmetyki wysokiej jakości, a także akcesoria do makijażu w dwóch orientacjach systemu Open Concept – PUZZLE (pozioma paletka) i  HAMSTER (spionizowana wieżyczka).

MAGNETIC PLAY ZONE powołał do życia strefę zabawy kosmetykami kolorowymi. Spośród topowych kolorów oraz produktów, stworzonych wg receptur i surowców z najwyższej półki, Klientki w łatwy sposób mogą stworzyć własny zestaw do kompleksowego makijażu.

-„Innowacyjnie eleganckie kosmetyki miksują nurt nowoczesnej kreacji i stosują uważną analizę potrzeb Klienteli. Oba systemy Open Concept, jako nowy, ekscytujący sposób sprzedaży detalicznej produktów kosmetycznych, zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających Kobiet.” -  mówi Ewa Wrzesińska, Dyrektor Marketingu firmy VIPERA COSMETICS.

HAMSTER

HAMSTER czyli chomik. W tym systemie siła magnesów spina dowolną ilość produktów            w spionizowanej formie. Dzięki temu systemowi, za pomocą magnesów, komponujemy ulubione kolory i kosmetyki w pionowych wieżyczkach. Zestaw HAMSTER można rozdzielać, łączyć oraz rozsuwać, tworząc wizerunek rozwiniętego kwiatu. Wkłady produktowe są wymienne, a wierzchni człon osłania transparentne, magnetyczne wieczko ochronne.

HAMSTER gromadzi kosmetyki i akcesoria do makijażu w dwóch rozmiarach opakowań. Mniejsze kasetki to: Korektory, Szminki, Błyszczyki, Cienie, Róże, Liner’y do Powiek i Brwi, Pędzelek do Różu, mini Aplikatory do Cieni, Brwi i Ust wraz z przedłużką. Większe kasetki zawierają: Podkłady, Pudry, Lusterko, Gąbkę do Podkładu czy Puszek do Pudru. 

PUZZLE

PUZZLE, czyli pozioma Układanka. Palety MAGNETIC PLAY ZONE, w sześciu różnych wielkościach, pełne kolorów i makijażowych inspiracji nie tylko do profesjonalnego makijażu, gromadzą bogactwo kosmetyków do makijażu cery, oczu, ust, a także przydatne akcesoria do makijażu.

Tworzenie własnego zestawu rozpoczynamy od zakupu pustej, czworobocznej Palety Magnetycznej długotrwałego użytku. Następnie wypełniamy Paletkę wybranymi produktami. W czasie użytkowania wymieniamy zużyte miseczki z kosmetykami na nowe. Wierzchnia,  magnetyczna „szybka” Paletki chroni produkty przed uszkodzeniem.

Produkty PUZZLE są umieszczane w trzech różnych miseczkach. W małych kwadratach: Korektory, Eye/Brow Linery, Cienie, Szminki, Pędzelki do Cieni, Brwi i Ust z Przedłużką powiększającą rączkę aplikatorów. W dużych kwadratach: Podkłady, Pudry, Lusterko, Gąbka do Podkładu, Puszek do Pudru. Prostokątne miseczki zawierają: Błyszczyki, Róż i Pędzelek do Różu.

 Dlaczego MAGNETIC PLAY ZONE jest taki wyjątkowy?

„Bo zmienia zasady gry. Bo pozwala tworzyć własne, dedykowane zestawy kosmetyków i kolorów zgodnie z potrzebami, trendami czy  kreatywnością naszych Klientek i to w maksymalnie ergonomicznej formie. Bo w magnetycznej strefie zabawy zebraliśmy topowe kolory oraz asortyment, wykonany z produktów najwyższej jakości, ale nadal w przystępnej cenie. Bo daje możliwość budowania długofalowych relacji pomiędzy marką a Klientem. Ponadto, MAGNETIC PLAY ZONE wprowadza ład i harmonię  w damskich torebkach, a także w kosmetyczkach. Dzięki walorom MAGNETIC PLAY ZONE,  nie tylko skompletujemy nasze ulubione oraz  niezbędne kosmetyki, ale  już nigdy nie będziemy poszukiwały pojedynczych kosmetyków czy akcesoriów do makijażu, zagubionych w gąszczu kosmetyczki czy torebki.” – dodaje Ewa Wrzesińska, Dyrektor Marketingu Firmy VIPERA COSMETICS.

 GWARANCJA UDANEGO MAKIJAŻU

Dzięki MAGNETIC PLAY ZONE, w prosty sposób dokonamy trafnego doboru zgranych ze sobą i naszą cerą uzupełniających się produktów, które pozwolą nam ujednolicić koloryt skóry optymalnie ją upiększając.

Na początek wybieramy dopasowany do naszej karnacji odcień Makeup’u (np. 01). Następnie dobieramy Korektor o tym samym numerze (01). Dzięki temu systemowi numerycznemu mamy pewność, że sięgamy po odpowiedni odcień dla naszej cery                           i wybranego wcześniej Makeup’u . Uwzględniając charakter problemu z jakim boryka się nasza cera, wybieramy rodzaj Pudru ( alternatywnie – dla cery wrażliwej, trądzikowej bądź bezproblemowej ), ale nadal sięgamy po ten sam numer koloru, co Makeup’u i Korektora czyli 01.

Dzięki temu systemowi numerycznemu, służącemu klarownemu dopasowaniu produktów, mamy gwarancję udanego makijażu, a tym samym perfekcyjną korektę problemów skórnych.

ATUTY SYSTEMU MAGNETIC PLAY ZONE

  • Zarówno PUZZLE, jak i HAMSTER dostarczają szerokiego wachlarza możliwości w tworzeniu indywidualnych zestawów artykułów upiększających na specjalne okazje oraz do codziennego makijażu.
  • Nowatorskie rozwiązania zastosowane w łączeniu pojedynczych kosmetyków             w zgrabny zestaw, gwarantują bezproblemową wymianę produktów lub kolorów na inne.
  • Pełen asortyment produktów upiększających jest dostępny w obu wersjach OPEN CONCEPT.
  • Z uwagi na niekwestionowane walory magnetycznych zestawów kosmetycznych, produkty personalizowane w ten właśnie sposób zyskują coraz większą popularność w Świecie Makijażu.
  • Klientka jest w stanie w łatwy sposób stworzyć własny zestaw kolorystyczny, spośród szerokiej gamy wysokiej jakości produktów.

 

Dzięki MAGNETIC PLAY ZONE reformatorski postęp w branży kosmetyków kolorowych trwa, co przekłada się na zadowolenie Konsumentek. Ponadto, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości tworzone przez polskie firmy, pozwalają na promocję Polski w Świecie. Obecnie, MAGNETIC PLAY ZONE ma swoich odbiorców i stałe Klientki nie tylko w Polsce, ale także w: Belgii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rosji, Dubaju i Abu Dabi, Arabii Saudyjskiej, Omanie, Jemenie, Chile, Malezji, Singapurze, Tajlandii i innych. Ekspansja marki VIPERA COSMETICS trwa.

Więcej informacji na www.vipera.com.pl 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje o Firmie:

VIPERA COSMETICS kreuje bogactwo kosmetyków zgodnie z makijażowymi trendami oraz potrzebami Klientek, już od 1988r. Firma VIPERA Cosmetics jest jednym z liderów w kategorii kosmetyków kolorowych w Polsce. Zdobywa coraz więcej odbiorców i uznanie na rynkach zagranicznych.

Misja Firmy i Marki: Produkcja kosmetyków, które skutecznie chroniąc i pielegnując – upiększają, podkreślają urodę, dodają wdzięku i szyku.

Szeroka oferta VIPERA COSMETICS obejmuje całą gamę kosmetyków kolorowych: szminki, błyszczyki, korektory, lakiery i preparaty do pielęgnacji paznokci, konturówki do oczu i ust, fluidy, maskary do rzęs, cienie, kosmetyki do demakijażu oraz akcesoria do makijażu.

VIPERA COSMETICS tworzy  bezpieczne, innowacyjne produkty wytwarzane według najnowszych technologii – ale zawsze z myślą o satysfakcji i przystępności cenowej dla Klienta. Kosmetyki VIPERA Cosmetics badane są przez lekarzy specjalistów: dermatologów, alergologów i okulistów. Są produktami bezpiecznego stosowania. Nie są testowane na zwierzętach.

Nagrody:

LAUR KONSUMENTA, ODKRYCIE ROKU 2007 – Szminki VIPERA
LAUR KONSUMENTA, ODKRYCIE ROKU 2008 – Pudry VIPERA
PERŁA RYNKU KOSMETYCZNEGO 2009 -  Pudry VIPERA
PERŁA RYNKU KOSMETYCZNEGO 2009 – Lakiery do paznokci VIPERA
LAUR KONSUMENTA, ODKRYCIE ROKU 2011 – Lakiery do paznokci VIPERA

PERŁA RYNKU KOSMETYCZNEGO 2011, WYRÓŻNIENIE dla konturówek do ust z kolekcji Ikebana

PERŁA RYNKU KOSMETYCZNEGO 2011, WYRÓŻNIENIE dla konturówek do oczu z kolekcji Ikebana
Godło JAKOŚĆ ROKU 2013 - za koncepcję i produkty zawarte w nowatorskim projekcie MAGNETIC PLAY ZONE

 

Stoiska Firmowe/Adresy:

Białystok, CH BIAŁA, Cz. Miłosza 2

Gdańsk, CH MADISON, ul. Rajska 10

Katowice, SILESIA CITY CENTER KATOWICE, ul. Chorzowska 107  

Kraków, CH FUTURA PARK KRAKÓW, ul. A. Rożańskiego 32

Kraków, BONARKA CITY CENTER KRAKÓW, Henryka Kamieńskiego 11  

Lublin, CH OLIMP, Aleja Spółdzielczości Pracy 34  

Radom, GALERIA SŁONECZNA, Bolesława Chrobrego 1  

Rzeszów, CH RZESZÓW, Al. Piłsudskiego 44,

Warszawa, KEN CENTER, ul. Ciszewskiego 15

Warszawa, CH TARGÓWEK, ul. Głębocka 15

Warszawa, CH REDUTA, Al. Jerozolimskie 148

Warszawa, CH WOLA PARK, ul. Górczewska 124

Wrocław, CH MAGNOLIA, Legnicka 58

Wrocław, CH ARKADY, Powstańców Ślaskich 2-4

Dodano: lis 7, 2013

Magnetic Play Zone © copyright by: 2013 VIPERA Sp. z o.o. Sp. K. | Design: sayz.pl | Kolory kosmetyków na stronie www mogą nie odzwierciedlać rzeczywistych barw