PUZZLE w Systemie Open Concept

PUZZLE, to po polsku Układanka. Kosmetyki PUZZLE układamy w poziomych Paletach magnetycznych. Palety PUZZLE, dostępne w sześciu wielkościach, gromadzą bogactwo kosmetyków do makijażu cery, oczu, ust, a także pełnowymiarowe oraz miniaturowe akcesoria z dodaną przedłużką do wykonania udanego makijażu. Otoczone fantastycznymi kosmetykami chętnie wzbijamy się ponad pospolitość i wyzwalamy w sobie makijażowe inspiracje.

Zacznij od kupna Magnetycznej Palety do skomponowania w niej swojego własnego zestawu do makijażu. Kosmetyki z puli upiększających dobierasz wg własnych potrzeb oraz upodobań. „Szronione” wieczko magnetyczne sprawnie zabezpiecza Twój zestaw. W miejsce miseczki ze zużytym kosmetykiem pojawia się wolna przestrzeń dla wprowadzenia do kolekcji kolejnego, pasującego formatem kosmetyku.

HAMSTER w Systemie Open Concept

HAMSTER, to po polsku chomik. Siła magnesów spina dowolną ilość produktów w formie spionizowanej. HAMSTER gromadzi kosmetyki i akcesoria do makijażu w dwóch rozmiarach opakowań. W większym występują podkłady oraz pudry i akcesoria do ich aplikacji. W mniejszym formacie – wszystkie pozostałe asortymenty. Zestaw HAMSTER można rozdzielać, łączyć i rozsuwać tworząc wizerunek rozwiniętego kwiatu.

Zgodnie z upodobaniami, układaj różnorodny lub jednorodny zestaw kosmetyków w dowolnej ilości. Produkty w magnetycznych miseczkach są wymienne, a wierzchni człon osłaniaj transparentnym, ochronnym wieczkiem magnetycznym. Pojedynczą kasetkę ze zużytym produktem oddzielamy od reszty i usuwamy, tym samym skracając wysokość wieżyczki.

Magnetic Play Zone © copyright by: 2013 VIPERA Sp. z o.o. Sp. K. | Design: sayz.pl | Kolory kosmetyków na stronie www mogą nie odzwierciedlać rzeczywistych barw